Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


РАНКОВІ ТА ВЕЧІРНІ КУРСИ

Heading photo

ВІД 1 ДО 2 РОКІВ

РАННІЙ РОЗВИТОК

Вправи включають в себе: мовну і пальчиковую гимнастику, завдання на розвиток сенсорики (знайомство з простором), знайомство з навколишнім світом, ритміку (гра на муз. інструментах), невеликі вправи на поліпшення дрібної моторики і т.п.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тижденьГрупи до 5 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

РОБОТОТЕХНІКА

Цікаві заняття для дітей, де вони збирають робота з деталей конструктора, правильно підбирають елементи та з’єднують механізми. Під час занять дітки вивчають види рухів, знайомляться з конструюванням та формують інженерне мислення. Ці заняття допомагають розвивати дрібну моторику рук та увагу. Після занять діти стають більш посидючими. В залежності від віку діти отримують базові чи поглиблені знання та уявлення о робототехніці. Заняття підходять як хлопчикам так і дівчатам.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тиждень
Групи до 5 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

ХОРТИНГ

Хортинг – повноконтактне комплексне єдиноборство, з універсальним набором ударів та прийомів, максимально наближене до змішаних єдиноборств ММА (Mixed Martial Arts). Діти на заняттях розвивають загальну фізичну підготовку: свою силу, витривалість, координацію та гнучкість. В програму підготовки входить навчання ударній та кидковій техніці. Робота, як в парах так і самостійне відпрацювання. Заняття підходять як хлопчикам так і дівчатам.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тиждень
Групи до 5 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

ВОКАЛ

Діти вчаться слухати та чути музику. Розвивають відчуття ритму та тонкий музичний слух. Також діти знайомляться з різними музичними стилями, розвивають свій голос та навички виступу перед аудиторією.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тиждень
Групи до 5 дітей або індивідуально

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

ХОРЕОГРАФІЯ

Діти займаються партерною гімнастикою для зміцнення гнучкості хребта, укріплення корсетних м’язів, та для позбавлення або запобігання косолапості, сколіозу, кіфозу. Заняття формують красиві манери, ходу, поставу, виразність рухів та поз. І найголовніше – допомагає позбутися сором’язливості, скутості, комплексів. Включає вивчення таких стилів танцю як сучасний, пластичний, модерн, постмодерн.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тиждень
Групи до 5 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

МЕНТАЛЬНАЯ АРИФМЕТИКА

це методика гармонійного розвитку інтелекту, при якій використовується азіатська технологія обчислень за допомогою різновиду рахунків - абакус (соробан). Програму занять складають механічні вправи пальцями на рахунках, рахунок в умі і вправи на концентрацію, увагу та логіку. Допомагає значно збільшити швидкість мислення і здатність до творчих дисциплін. Навчання ділиться на два етапи. Робота з абакус рахунками та перехід на ментальний рівень, передбачаючий рахування в умі, без використання допоміжних засобів. Під час же першого етапу робота з уявним абакусом, де числа сприймаються як зображення, а сам процес рахування асоціюється з відповідним рухом кісточок рахунку.
Тривалість: 30 хв, 1 раз на тиждень
Групи до 5 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

курс включає вивчення граматики, навчанню читанню, писемності та сприйняттю іноземної мови на слух. Запам’ятовування нових слів. Заняття проводяться як з використанням аудіозаписів так із допомогою підібраного відео за тематиками. Під час занять діти практикують спілкування англійською мовою з викладачем та між собою.
Тривалість: 30 хв, 2 рази на тиждень
Групи до 4 дітей

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

МАЛЮВАННЯ ЕБРУ

Це фантастично цікавий спосіб малювання на воді з переносом малюнка на папір. Дітки навчаються не лише бачити, як змішуються кольори, як за допомогою води можна створити неперевершений візерунок. Усі малюнки неповторні, як і дітки. Це можливість доторкнутися за магії мистецтва.

Тривалість - 30-40 хв
Групи до 5 діток

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

ФОРТЕПІАНО

Ваша дитина мріє навчитись грати на фортепіано? Це чудова можливість пройти індивідуальне навчання у нашому садочку. Дитина буде вивчати нотну грамоту, мелодії та пісні. Приймаємо діток, які ніколи не грали на фортепіано та тих, хто вже має якісь досвід. Навчання проходить за допомогою електронного фортепіано.

Тривалість 30-40 хм
Індивідуально 

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТІВ НА МІСЯЦЬ

Обирайте кількість курсів та кількість занять у місяць

4 заняття

Групові заняття800 грн

1 заняття на тиждень

Індивідуальні заняття1 400 грн 

8 занять

Групові заняття1 500 грн

2 заняття на тиждень

Індивідуальні заняття2 700 грн 

12 занять

Групові заняття2 250 грн

3 заняття на тиждень

Індивідуальні заняття4 000 грн 

16 занять

Групові заняття2 800 грн

2 курса по 8 занять

Індивідуальні заняття5 000 грн 

24 заняття

Групові заняття4 300 грн

2 курса по 12 занять

Індивідуальні заняття8 000 грн 

24 заняття

Групові заняття4 300 грн

3 курса по 8 занять

Індивідуальні заняття8 000 грн 

32 заняття

Групові заняття5 800 грн

4 курса по 8 занять

Індивідуальні заняття10 000 грн 

Умови використання абонементів:● абонементи мають строк дії - 1 місяць (30 днів)● ви можете заморозити заняття за 24 години до початку, відмінивши відвідання за допомогою додатка для батьків, або попередивши про відсутність дитини Адміністратора● у випадку, якщо ви не встигли використати заморожені відвідання занятть до кінця строку абонементу вони не згорають, ми переводимо кошти за ці заняття у бонуси, які ви зможете потім використовувати для оплати інших занять● пробне заняття коштує - 150 грн● разові заняття без абонементів коштують: у групі - 250 грн / індивідуально - 400 грн● напрямки, які не входять до абонементів: масаж, консультація психолога, консультація логопеда. Вартість першої консультаціх з цих напрямків - 400 грн. Після цього ми пропонуємо індивідуальну вартість подальшої програми

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Heading photo

ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО 12 РОКІВ

МАСАЖ

Найважливіша маніпуляція спрямована на нормальний розвиток та ріст організму дитини. Дитячий масаж дозволяє активізувати всі фізіологічні процеси, корисний при різних патологіях розвитку. Мета масажу суто практична. Процедура сприяє : інтенсивному кровообігу, тонусу м’язів і суглобів, покращенню настрою, стійкості до стресів, розслабленню. Завдяки курсу масажу і ЛФК лікуються такі захворювання як: неврити, неврози, енурез, нефроптоз, порушення постави, сколіоз, кіфоз, вальгусні і варусні установки стоп, Х та О образні гомілки, опущення нирок, запори, речова затримка. 
Тривалість – 60хвІндивідуальноПерша консультація - 400 грн

Heading photo

ВІД 3 РОКІВ

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА

Батьки інколи не розуміють своїх дітей, тому ще вони вже дорослі, та не пам'ятають себе. Але саме через це багато батьків роблять помилки у вихованні своєї дитини. Наш психолог допоможе розібратися у дивовижному індивідуальному світі вашої дитини. Консультація включає в себе роботу з дитиною та батьками.
Тривалість – 60 хвІндивідуальноПерша консультація - 400 грн
Illustration

Готові записатися на екскурсію?

Залиште свій контакт нижче у формі і ми з радістю зв'яжемось з Вами:)

Date

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемось з Вами якомога скоріше.

Can't send form.

Please try again later.

БАТЬКіВСЬКИЙ БЛОГ

корисні статті