Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


ФОРТЕПІАНО

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ З ГРИ НА ФОРТЕПІАНО

ФОРТЕПІАНО РОЗВИВАЄ ІНТЕЛЕКТ

Хочете, щоб ваша дитина розвивалась різностороннє? Тоді ми рекомендуємо обов’язково дати дитині можливість навчитися грати на музичному інструменті, а саме на фортепіано (або піаніно). 

Чому саме на фортепіано?

Illustration

Гра на фортепіано дає дитині глибоке занурення у творчість. Можливо саме навчання нотній грамоті та грі гам - дасть поштовх до виявлення у вашої дитини таланту до виконання або написання музики.
Хто знає, може ваша дитина - майбутній Вольфганг Моцарт або Кріс Мартін (Coldplay). Тому найкраще, що батьки можуть зробити, це створити умови для виявлення таланту та розвитку його, якомога ефективніше. 
Також гра на фортепіано допомагає розвивати моторику рук, пам’ять та уважність. Дітки завдяки грі на фортепіано більш терплячі, бо треба ж грати гами та вчити нові мелодії.
Гра на фортепіано розвитає музичний смак та знайомить дітей з класичними витворами музичного мистецтва. 

Що дітки вивчають на заняттях

Інструмент

Що таке фортепіано (електронне піаніно). С чого воно складається. Чому клавіши є білі та чорні. Які є можливості у електронного піаніно, тощо.

Нотна грамота

Вміння читати ноти та розуміння всіх необхідних знаків - Сольфе́джіо

Музичні твори

Вивчення грі класичних та дитячих музичних творів. Гра з нот та по пам'яті

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Heading photo

Індивідуальні заняття

45 хвилин

Заняття проходять лише індивідуально за окремим розкладом. Дитина займається у приємній та теплій атмосфері з викладачем на електронному піаніно Yamaha. Періодичність занять - 2 або 3 на тиждень.Для заняття потрібний зошит для запису нот.Пробне заняття - 30 хв, вартість 150 грн

НАВЧАННЯ З ГРИ НА ФОРТЕПІАНО ПРОВОДИТЬ

Illustration

Олена Байбарза

Досвідчений викладач гри на фортепіано та вокалу. Освіта:
Київський педагогічний коледж ім. К.Д.Ушинського. м. Київ
Бакалавр: Учитель музики, музичний керівник, домашній учитель музики.
Національний педагогічний університет ім. М.П Драгоманова г. Киев. Магістр: викладач вокалу / вчитель музики і художньої культури.
Стилі: Класична та естрадна музика
"Програма будується індивідуально для кожного, з урахуванням даних учня та його цілями. Навчу відчувати тонкощі інструменту і насолоджуватися музикою"