Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, пр-т НАУКИ


ДИТЯЧИЙ МАСАЖ

ГРУДНІЧКОВИЙ, ЛІКУВАЛЬНИЙ ТА ПРОФІЛАКТИЧНИЙ

ЗДОРОВА ДИТИНА = ЩАСЛИВА ДИТИНА

Вас турбує, що ваша дитина може вирости з дифектами хребта та кінцівок? Ви звернули увагу, що взуття вашої дитини стоптується всередину чи назовні? Бачите, що у дитини нерівний хребет та є ознаки скаліозу?

Лікувальний дитячий массаж руками нашого спеціаліста допоможе вирішити ці проблеми та низку інших діагнозів.

Ви побачите результат вже після першого курсу сеансів. Дітки стають більш стрункими, іноді навіть вищими. В них вирівнюється хода та зменьшується навантаження на хребет. Вони стають більш витрівалішими та мають більше енергії .  
Дітей з гіперактивністю масажи заспокоюють та допомогають бути більш врівноваженими. 
Логопедичні масажи вирушують проблеми з вимовою та формою щелепи. Діти після таких масажів говорять більш чітко та повільно. Вони скоріше навчаються вимовляти літери, які раніше не давалися. 
Немовлята після масажу краще сплять та розвиваються гармонічно. Пропадают неврологічні проблеми та дітки краще реагують на дотики.

Illustration

Вид масажу та кількість сеансів визначається після діагностичної консультації

Груднічковий масаж

Діткам від 3 місяців. Серед показань до масажу — кольки, рахіт, нервові розлади, дефекти опорно-рухового апарату, гіпотрофія. Якщо ж ваша дитина здорова, то масаж буде найкращим способом профілактики захворювань опорно-рухового апарату

Лікувальний масаж

Діткам до 12 роківЯкщо у дітей діагностують проблеми зі здоров'ям, то массаж спрямований на їх ліквідацію при напрямка: хірургія, ортопедія, неврологія, гастроентерологія, нефрологія, логопедія, травматологія

Профілактичний масаж

Призначається дітям в будь-якому віці. Призначений для оздоровлення та підняття імунітету дитини

relax-beauty-relaxation-stones-spa-massages-relaxing-face massage

Коррекційний масаж

Призначається в залежності від віку дитини.
Для поліпшення моторики, коордінації, та поліпшення фізичного та психоемоційного стану

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ГРУПИ ЛФК

Heading photo

Лікувально фізична культура

ЛФК

ЛФК - метод, що полягає в застосуванні фізичних вправ з лікувально-профілактичними цілями. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму — руху.ЛФК рекомендує спеціалість після діагностичного обстеження. Групи формуються за напрямками проблематик. Заняття проходять 1-2 рази на тиждень по 35-40 хв.

МАСАЖ та ЛФК проводить

Illustration

Ольга Пруднікова

Сертифікований спеціалість з мануальної терапії та дитячого масажу. Досвідчений спеціалість з груднічкового масажу та ЛФК (лікувальної физичної культури). Має стаж роботи з дітками віком від народження до 12 років - 26 років. Спеціалізується саме на лікувальному, профілактичному та логопедичному масажу. Проводить професійну діагностику. Має диплом медичного працівника.