Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Екологія планети і діти

Екологія планети і діти

Екологічна освіта відіграє справжній вбивство не тільки в розвитку людини, як особистість, але і в розвитку всіх на нашій планеті. Ми впевнені в тому, що зараз пропонують говорити з дітьми про екологію, і потрібно вважати, що це можливо з точки зору літніх.

Але, намагаючись розробити малюнок про природу, донести до того, що у світі немає нічого непотрібного, для природи вірогідної комашки. Ми завжди намагаємося донести до дитини дійсно важливі речі, так що у них формується екологічна свіжість.

Екологія - це наука про природу, про її захист. Розкажіть малюнки, чому захищають природу і те, що можна зробити, щоб зберегти нігті в природі, яка зараз є.

Як тільки малюєте, ви навчилися вашій людині, ви можете внести у своє повсякденне життя нескладні ритуали, які допоможуть створити ваші дитини, що використовуються для збереження природи.

Ми використовуємо для вибору в наших центрах, ми складаємо список рекомендацій для людей:

· Економічна пісня. Завжди використовуйте аркушмару з обох боків, не викідайте папіру, а також дотримуйтесь її. Розміщуйте з вашим малюнком малюнок, використовуючи макулатуру і не використовуйте її в спеціальному центрі;

· Економічна електроенергія. Привчайте дитину до випромінювання світла, знаходячись із кімнати, також пояснюйте, як вимкнути різні електроприлади;

· Економічний водій. Ви знайдете ресурс у своєму житті, поставіть донести це до вашої дитини. Скажіть свою, щоб він випив воду, коли чистив зуби, це допоможе заощадити деякі сотень літрів.

Ми також відвідували природу або на лісовій прогулянці, щоб дотримуватись уваги, розробили наші центри:

1. Не чіпайте і не не вживайте додому здорових тварин, як би малюнок на цей не наполягав.

2. Позначте дитині, які не можна чітко копати, і дуже важко використовувати.

3. Скажіть малюкові, щоб він не ламав здорових гілок на деревах і кущах.

4. Ніколи не кидайте сміття на природу, малюйте можна за вами повторити.

Розширюйте з дитиною про глибоке збереження природи, зберігаючи природу, ми зберігаємо себе!