Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Готовність дитини до дитячого садка

Готовність дитини до дитячого садка

Похід в дитячий сад - різкий перелом в житті дитини, адаптація до нових умов може проходити довго. Щоб дитина швидше звикла до садка, ми радимо починати готувати малюка заздалегідь і поступово.

Спостерігаючи за вихованцями у нашому садку, ми склали невеликий список рекомендацій для батьків:

⭐    Самостійність. Доведено, що діти, які люблять і вміють грати, звикають до садка швидше: в нових умовах дитина може себе розважити, відволікається на іграшки, досліджує їх. Тому, дорогі батьки, грайте разом, залишайте дитини наодинці з іграшками, спостерігайте за поведінкою. У нашому садку в ігрових кімнатах зібрані іграшки, які відповідають віку малечі. Тому кожен знайде іграшки до душі.

⭐     Навички. Перед тим, як віддати дитину в молодшу групу, навчіть дитину пояснювати бажання жестами. Підтримуйте прагнення дитини пити з чашки і їсти самостійно ложкою (так, вона буде робити це незграбно і забрудниться). Головне - не забувайте хвалити дитину. Для нас, дорослих, їсти ложкою - звичне діло, а для дитини перша самостійно з'їджена ложка каші - величезне досягнення. Після року познайомте дитину з горщиком. Висаджуйте дитину відразу після пробудження і коли ви помічаєте, що їй потрібно на горщик.

⭐    Соціалізація. Тут допоможуть бабусі-дідусі і друзі. Залишайте дитину (спочатку ненадовго) в гостях у родичів і друзів. Поступово час можна збільшувати.

⭐    Розширюйте коло спілкування малечі. Проводячи час на дитячому майданчику, стежте, як малюк поводиться в колі ровесників.

⭐    Зміцнюйте імунітет. Відмінні способи для цього - сон з відкритим вікном.

⭐   Нехай дитина візьме з собою улюблену іграшку або якусь річ з дому, покладе її в своє ліжечко в садку.

Якщо адаптація затягнулася, рекомендуємо почати перебування дитини в яслах з декількох годин, поступово збільшуючи час до повного дня.