Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Підготовка дитини до дитячого садочку

Підготовка дитини до дитячого садочку

Початок відвідування дитячого садка стає "переломним моментом" для кожної дитини. Адже треба адаптуватися до нової обстановки, залишатися без батьків та нового режиму дня.

Але як правильно налаштувати дитину до незвичних змін?

☼ Треба впевнитися батькам, що з дитиною у садку все буде добре і показувати свою впевненість їй. Для цього рекомендую прийти на екскурсію у садок. Запитати все що турбує, щоб ви були спокійні та передавали цей спокій малечі.

Самостійно привчати дитину до того ж графіку, що і в садку. Щоб вона звикла і їй було простіше. Розклад садочку можна запросили у працівників садочку ще на екскурсії.

☼ Коли гуляєте, проходьте біля садочка та розказуйте дитині, як там весело і що туди ходять такі ж самі діти, як і вона, щоб вчитися та разом весело проводити час.

☼ З самого початку навчіть ваше чудо комунікувати, гратися з іншими дітками.

☼ Заздалегідь познайомте дитину з вихователькою, та територією садка. Саме тому я рекомендую приводити на екскурсію дитину. Поки батьки впевняються у безпеці садочка, у наявності всього необхідного, малеча обстежує всі іграшки, східці, майданчики та кімнати. 

☼ Для початку, залишайте дитину в садку на декілька годин, не на весь день. Пояснюйте дитині, що ви знаходитись недалеко і можете захистити його, як тільки це буде необхідно.  Головне - поступово та з увагою. 

А у наш садок діти будуть ходити із задоволенням❤️