Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Психологічна та соціальна екологія відносин 🌿

Психологічна та соціальна екологія відносин 🌿

Психологічна та соціальна екологія відносин - це наукові дисципліни, які вивчають відносини між людиною або суспільством з природою ☘

Право на життя в екологічно чистому суспільстві - одне з головних і найважливіших прав людини. Наш центр намагається сформувати у вихованців систему знань про природне середовище і її вплив на людське суспільство, закономірності пристосування людини до різних природних умов.

Спостерігаючи за вихованцями нашого центру, ми виділили кілька завдань, які нам потрібно виконати в ході навчального процесу:

🌱 формування знань про адаптацію людини до природних умов;

🌱 екологічне виховання;

🌱 пояснення складних психологічних термінів простою і доступною дитині мовою.

Важливо сформувати у дитини правильне ставлення до навколишнього середовища. Так як соціальна і психологічна екологія лежить в основі збереження природи.

Як можна познайомити дитину з цими поняттями? У нашому центрі всі заняття проходять в ігровій формі, так дитині простіше розкрити деякі поняття.

Ще важливо, щоб дитина якомога частіше знаходилася в суспільстві, в тому числі черед однолітків. Групові заняття допоможуть дитині усвідомити, чому люди повинні об'єднатися для вирішення будь-яких екологічних та не тільки проблем.

Яка роль психологічної та соціальної екології відносин?

Головна мета цих дисциплін - це вивчення життєдіяльності, яка не буде ставити під загрозу подальше здорове існування нашої планети🌍

Тому потрібно акцентувати увагу дитини на збереження природи і захисту навколишнього середовища, адже в майбутньому саме нинішньому поколінню займатися благополуччям довкілля.