Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


ТОП 5 найбільш перспективних і високооплачуваних професій

ТОП 5 найбільш перспективних і високооплачуваних професій

Нобелівський лауреат з економіки Крістофер Піссарідес в одній з лекцій зазначає, що залишилося не так багато сфер, де людину не витіснять роботи: персональні послуги, нерухомість, охорона здоров'я, гостинність, освіту. Технології торкнуться всіх сфер життя.

Перед батьками чергова важка задача: яку професію слід освоїти дитині, щоб бути конкурентним на ринку праці❓

На думку експертів, слід придивитися до таких напрямків діяльності:

⭐ Програміст, розробник (різного профілю). З огляду на те, що багато сфер життя і діяльності людини будуть ставати автоматизовуваними, ця професія буде актуальною ще не одне десятиліття.

⭐ Біотехнлог, біоінженер. Уже не перший рік успішно випробовуються протезування кінцівок і штучні органи. З розвитком технологій попит на ці професії виросте.

⭐ 3D-дизайнери. Люди цієї професії створюють об'ємні моделі для будівництва, комп'ютерних ігор та інших цілей. З поширенням 3D-принтерів попит на таких фахівців зросте.

⭐  Спеціаліст з кібербезпеки. Оскільки особисті дані і фінансові операції переходять в цифровий формат, з'являється задача захистити цю інформацію від шахрайських атак.

⭐  Спеціаліст по альтернативій енергетиці. Альтернативні джерела енергії користуються все більшим попитом. Експерти в цій галузі займаються пошуком і впровадженням нових джерел енергії.

Слідкуйте за тим, якою сферою цікавиться дитина, щоб згодом розвивати його таланти. А професійний склад нашого навчального закладу допоможе дитині розвинути навички, які допоможуть їй стати успішною особистістю.