Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


У чому відмінність онлайн-навчання і дистанційного навчання

У чому відмінність онлайн-навчання і дистанційного навчання

З наступу карантину, багато школярів і студенти спробували на собі дистанційне і онлайн навчання, але не багато людей знають про відмінності цих двох способів отримання знань.

Дистанційне навчання отримало свій розвиток з появою інтернету, так як інтернет відкрив багато нових можливостей для отримання знань.

Дистанційне навчання - це один з найбільш популярних форматів отримання освіти на сьогоднішній день. У зв'язку з останніми подіями, які відбулися в світі, більшість школярів і студентів перейшло на таку освіту.

Під час такого навчання отримання освіти відбувається здебільшого самостійно, учень підтримує зв'язок з викладачем, але програму вивчає сам, він робить різні завдання і здає їх на перевірку через різні ресурси.

По суті, онлайн навчання - це продовження дистанційного, тільки в онлайн навчання студент отримує знання в режимі «тут і зараз». Він самостійно шукає нову інформацію, вивчає програму, спілкується з іншими студентами і викладачами, а також проходить різні квести та ігри, які допомагають йому вирішити ту чи іншу задачу.

Наш центр виділив кілька подібностей цих двох видів отримання освіти:

•        темп навчання в обох підходах індивідуальний, тобто кожна людина навчається з такою швидкістю, з якою йому зручно;

•        обидва варіанти навчання доступні кожному, все, що потрібно - це будь-якої гаджет і доступ в інтернет;

•        в будь-якому випадку ви отримує зворотний зв'язок, від викладачів або від своїх одногрупників;

•        ви можете в будь-який момент повернутися на ту тему, яку погано вивчили або не зрозуміли.

Дистанційне та онлайн-навчання мають свої плюси і мінуси, кожен може сам вибрати зручний для нього формат.