Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Як дізнатися, що дитина готова до садочка-ясел

Як дізнатися, що дитина готова до садочка-ясел

Багато батьків задаються питанням, а чи готовий їх малюк до дошкільної установи? Щоб це зрозуміти, потрібно знати всього лише кілька критеріїв, за допомогою яких ви зрозумієте, коли потрібно віддавати дитину в дитячий сад.

Ми виділили кілька критеріїв, за якими можна визначити готовність дитини до дошкільної установи. Всі критерії були виділені виходячи з спостережень за нашими вихованцями:

1.       Відкритість. Якщодитина не проявляєінтерес до іншихмалюкам, не грає в компанії на дитячомумайданчику, а розмовляєтільки з батьками, то вартопочекати з походом в дитячий садок.

2.       Посидючість. Якщо ваша дитинапостійновідволікається, не можезосередитися на якомусь одному справі, то віддаватийого в дитячий садок, ще рано.

3.       Умінняпідкорятися. Якщо ваша дитина вас слухає, не влаштовуєістерик і легко виконуєвашіпрохання, то вінготовий до дошкільної установи.

4.       Готовністьзалишитися на весь день безбатьків. Ваша дитина не готова до садка, якщорозставання з мамою,абоблизькоюлюдиноюзавдаєйому великий стрес, і віндовго плаче.

5.       Найпростіші навички самообслуговування. Коли дитина йде в дитячий сад, йому потрібно вміти самостійно їсти, одягатися, мити руки і користуватися рушником.

Також, потрібно трохи підготувати малюка до походу в дитячий сад, ми можемо дати вам кілька порад, які допоможуть вам в цьому.

Розкажіть своїй дитині про дитячий садок, що там роблять і який там режим дня.

Сходіть на територію саду, в який хочете віддати свою дитину, пограйте на майданчику, подивіться на дітей і на будівлю.

Розкажіть про виховательку, дитина не повинна сприймати її як погану або чужу тітку, вона повинна бути його другом.