Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Ми працюємо з 7:00 до 21:00

Київ, Голосієво, вул. Адмірала Ушакова, 3


Як стати кращими батьками?

Як стати кращими батьками?

Діти роблять наше життя щасливішим, дають стимул рости і розвиватися. Батьківська мудрість полягає в прагненні закласти в дітях найкраще, що дано природою, роблячи акцент сильних сторонах дитини.

На думку Ж. Ж. Руссо, дитина - немов чистий аркуш паперу, на якому залишиться те, що ми, оточення, напишемо.

Сім'я - перше товариство, де розвивається малеча. Від батьків, їх поглядів і принципів виховання залежить становлення майбутньої особистості.

Розберемося в головних рисах батьків, які потрібно вдосконалювати:

Авторитет 

Батьки - приклад для наступного покоління. Малюки народжуються з безвідмовною любов'ю до мами і тата. Хочете, щоб дитина любила тварин і займалася спортом?  Не кривдіть собак і кішок та робіть зарядку вранці.

Контроль емоцій

Часом з дітьми буває дуже складно. Але намагайтеся триматися в руках, не зриватися на них. Дитина не винна, що ненароком розбила улюблену вазу - просто вона стояла в доступному місці. Якщо погані емоції переповнюють, вийдіть з кімнати, заспокойтеся. 

Уміння слухати дитини

Вислухайте дитини, її проблеми та переживання, цікавтеся її думкою. Ігнорування може образити дитини.

Емпатія

Пожалійте, обійміть, підтримайте, допоможіть, якщо дитина просить. 

• Увага

Час швидкоплинно, цінуйте кожну мить. Проводьте більше часу з дітьми. Нехай діти, подорослішавши, згадують з ностальгією щасливе дитинство. Це не завжди дорогі іграшки. Часом найдорожчі спогади - це коли мама пекла улюблені еклери по суботах і як тато вчив їздити на велосипеді. Чекаємо вас в нашому дитячому центрі, адже у нас, все найкраще - дітям!